Смартфон Oukitel K6 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 40Фото 6 | Очікується у продажу 4 999 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6; роздільна здатність екрану: 2160x1080 (18:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 77; ОС: Android 7.1; Модель процесора: MediaTek MT6763T; Процесор (ГГц): 2; Графічний процесор: ARM Mali-G71 MP2; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 64; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Oukitel K6 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6 ", 2160x1080 (18:9), 401 ppi
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:MediaTek MT6763T
Камера:2 модулі, 21 МП
Акумулятор:6300 мАгод
Вага:180 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Oukitel K (ємна батарея)Порівняти в таблиці →
від 5 699 грн.
компактний, 3.5 ", 420 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: 3050 мАгод
від 9 727 грн.
6 ", 403 ppi, Android 8.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6750T, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 234 г
від 5 299 грн.
6.95 ", 258 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5000 мАгод, 225 г
від 6 839 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 48 МП, NFC, зарядка: 10000 мАгод, 320 г
від 4 900 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 10000 мАгод
від 6 999 грн.
6.41 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 11000 мАгод
від 4 699 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 10000 мАгод
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel K6 →
Відеоогляди
Oukitel K6. 6000 mAh + NFC. Смартфон уже ставший ХИТОМ ПРОДАЖ, почему он стал таким? РАСПАКОВКА.
17 січня 2018134 914 переглядів
Oukitel K6, ПОЛНЫЙ ОБЗОР. Рассказываю все как есть!
9 лютого 201818 642 перегляда
OUKITEL K6. МОЩНЫЙ КИТАЕЦ с NFC и НА БЫСТРОЙ ПАМЯТИ. Пользовательский ОБЗОР.
5 квітня 201821 910 переглядів
OUKITEL K6 обзор на русском ПЛЮСЫ И МИНУСЫ
28 березня 201828 568 переглядів
Разборка Oukitel К6 - Кто такое собирает Б@Я@ь!!!!
8 грудня 20183 976 переглядів
Oukitel K6 | Unboxing | Root | SergSpider review | SpiderChannel | FullHD | 18
17 жовтня 2018329 переглядів
OUKITEL K6 - ОДНОРАЗОВОЕ Г@ВНО //Замена экранного модуля
13 грудня 201942 174 перегляда
ОБЗОР С РАЗБОРКОЙ: Смартфон Oukitel K10
19 липня 2018217 247 переглядів
Ulefone Power 3S vs. Oukitel K6. ОБЗОР - СРАВНЕНИЕ, после 2 месяцев использования.
9 червня 201815 726 переглядів
Oukitel K6 6300 mAh + NFC - распаковка от Латухи ...
27 січня 20189 898 переглядів
OUKITEL K6 - Распаковка и первый взгляд на смартфон с NFC и даже FaceID
9 січня 201824 125 переглядів
Прошивка OUKITEL K6
17 квітня 20191 809 переглядів
Oukitel K7 - 10000 мАч, кожа и цена до $170. ОБЗОР
4 серпня 201857 893 перегляда
Полный обзор OUKITEL K6 - NFC уже работает! Вся правда о смартфоне
15 січня 201841 944 перегляда
Google (Android) Pay - начал работать ! ( oukitel K6 ) Сам !
30 січня 201842 690 переглядів
OUKITEL K6 Unboxing & Overview
24 березня 2018314 переглядів
OUKITEL K6 Full Review | Camera Testing | Performance | Battery
25 березня 2018258 переглядів
OUKITEL K6 Full Review | Full Camera Test | Battery Test | Performance
25 березня 2018306 переглядів
Oukitel K6 REVIEW [HINDI] 2018
3 лютого 2018551 перегляд
Oukitel K10 Review - Incredible Battery Life
11 лютого 20184 083 перегляда
#pidginenglish #review #oukitelk6 OUKITEL K6 unboxing [Pidgin English]
21 січня 2018476 переглядів
Oukitel K6 Review - Are Big Battery Smartphones worth it in 2018 ?
8 лютого 20186 593 перегляда
Oukitel K6 Review - NFC - FHD+ Display - Helio P23
20 січня 20186 428 переглядів
Oukitel K6 Unboxing - Helio P23 & NFC
13 січня 20184 794 перегляда
Oukitel K6 And Doogee BL12000 Unboxing + Hands On: Two Bulky Ass Phones
11 січня 20186 827 переглядів
OUKITEL K10 Unboxing - 11,000mAh BATTERY BEAST ( NFC, 6GB RAM, 18:9 )
30 січня 201812 126 переглядів
Oukitel K6 Unboxing ( NFC, 6GB RAM, 6300mAh, 18:9 Display, Octa-Core Helio P23, Face ID )
17 січня 20188 467 переглядів
Oukitel K6 (4 Cameras / P23 / 6300 mAh / 6GB / 64GB /6" 18:9/Face Unlock/NFC) Unboxing & Impressions
13 січня 201822 173 перегляда
Vernee X vs Oukitel K6 In Depth Comparison
22 січня 201820 887 переглядів
Speedtest : Oukitel K6 VS Doogee Mix 2 [ 6GB RAM vs 6GB RAM ] Sorry I was wrong
27 січня 20188 633 перегляда
Digi K1 / Oukitel K6 factory reset
8 листопада 20211 380 переглядів
Oukitel K6 In-Depth Unboxing | featuring Fast Wireless Charger
20 січня 201811 163 перегляда
Oukitel K6 Review - 18:9 screen phone with 6GB RAM, Face id unlock and 6300mAh
18 січня 20182 256 переглядів
Oukitel K6 Full Review - THE BETTER BUDGET PHONE ( 18:9 FHD+, 6300mAh, NFC, 6GB RAM )
27 січня 201826 563 перегляда
OUKTEL K6 Global First Unboxing
2 січня 201828 953 перегляда
OUKITEL K6 vs DOOGEE MIX 2 | FULL COMPARISON
21 січня 201814 265 переглядів
OUKITEL K6 Preview: Full Screen Phone with 6GB RAM, Helio P23 and 6000mAh
7 грудня 201714 751 перегляд
Oukitel K6 REVIEW- Camera test , face unlock, battery test
19 січня 201824 938 переглядів
OUKITEL K6 artistic design Appreciation
5 грудня 201755 215 переглядів
OUKITEL K6 - смартфон на 6 дюймов с 18:9, NFC + 6300 мАч
28 лютого 201815 166 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 689 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 32 899 грн.
камерафон, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 749 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 28 589 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 198 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 299 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 280 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 26 330 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 798 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 14 477 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г