Смартфон Oukitel WP19 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 1Фото 14 |
Oukitel WP19 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
2023 рікWP (захищений)для військових120 Гцнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeчистий Android
Екран:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 64 МП, макро
Відео:4K
Акумулятор:22000 мАгод
Вага:570 г
Дротова реверсивна зарядка. Вологозахист стандартів IP68 та IP69K, захист від ударів за стандартом MIL-STD-810H. Камера нічного бачення 20 МП з ІЧ-підсвічуванням із 4 елементів. Окрема програмована кнопка. Функція розширення ОЗП на 16 ГБ.
Ємна батарея на 21000 мАгод. Відсутній роз'єм для навушників 3.5 мм (перехідник у комплекті).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel WP19 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 31 →Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256GB BlackДисплей: 6.78" IPS (2460х1080) / Процесор: MediaTek Helio G99 (2.2 ГГц) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 Г... щеБ / Слот для карт пам'яті: microSD (до 2 ТБ) / Камера: Тройная 64 Мп (f/1.8) + 20 Мп (f/2.0) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / автофокус / Фронтальная 16 Мп (f/2.8) / Комунікації: USB Type-C / Bluetooth 5.2 / Wi-Fi 5 (802.11ac) / GPS / NFC / Батарея: 22000 мАч / Вага: 570 г / Операційна система: Android 13 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 9 624 грн. |
Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256 Gb Global Black | 9 825 грн. |
Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256GB Black Night VisionOukitel WP19 Pro Производитель оригинальных смартфонов Oukitel, представил очередной защищенный гаджет в... щепотрясающем стиле, по доступной цене. Мобильный телефон порадует пользователей 8-ядерным процессором MediaTek Helio G99 и графическим ускорителем Mali-G57 Очень удобный FHD+ экран 6.78 дюймов, на котором играть в игры будет огромным удовольствием. Также отмечаем, качественную основную Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Гарантія: 12 Поскаржитись | 8 890 грн. |
Oukitel WP19 Pro 8/256GB Black mj-062342Смартфон Екран: 6,78";IPS;2460x Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 9 825 грн. |
Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256GB BlackДисплей: 6.78" IPS (2460х1080) / Процессор: MediaTek Helio G99 (2.2 ГГц) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 256... щеГБ / Слот для карт памяти: microSD (до 2 ТБ) / Камера: Тройная 64 Мп (f/1.8) + 20 Мп (f/2.0) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / автофокус / Фронтальная 16 Мп (f/2.8) / Коммуникации: USB Type-C / Bluetooth 5.2 / Wi-Fi 5 (802.11ac) / GPS / NFC / Батарея: 22000 мАч / Вес: 570 г / Операционная система: Android 13 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 9 450 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Oukitel WP (захищений)Порівняти в таблиці →
від 14 990 грн.
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8050, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 11000 мАгод
від 7 890 грн.
для військових, 6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 328 г
від 5 321 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 362 г
від 8 849 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 570 г
від 8 158 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 21000 мАгод, 570 г
від 10 495 грн.
для військових, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 578 г
від 9 399 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 13 240 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 5 640 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 373 г
від 4 533 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод
від 6 753 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 396 г
від 7 049 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 399 г
від 4 028 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 5800 мАгод, 297 г
від 6 599 грн.
для військових, 6.78 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8300 мАгод
від 5 029 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 12500 мАгод, 430 г
від 4 349 грн.
для військових, 5.93 ", 296 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 12500 мАгод, 380 г
від 3 938 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 6 079 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, MediaTek MT8788, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 394 г
від 7 840 грн.
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 4 модулі, 48 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8000 мАгод, 380 г
від 6 679 грн.
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5280 мАгод, 291 г
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel WP19 Pro →
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 21000 мАгод, 570 г
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 7 970 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 9 069 грн.
для військових, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 8 787 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 8 371 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г