Підгузки-трусики Pampers Pants 4 / 16 pcs
Відео 4 | Товар застарів 293 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 9 – 14; Упаковка (шт): 16; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Pants 4 / 16 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pampers Pants 4 / 16 pcs
Ціни на Pampers Pants 4 / 16 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Pants 4 / 30 pcs | від 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Pants 4 / 48 pcs | від 500 грн. | 13 пропозицій | ||
Pampers Pants 4 / 52 pcs | від 624 грн. | 18 пропозицій | ||
Pampers Pants 4 / 72 pcs | від 949 грн. | 17 пропозицій | ||
Pampers Pants 4 / 108 pcs | від 1 396 грн. | 3 пропозиції | ||
Pampers Pants 4 / 176 pcs | від 1 849 грн. | 10 пропозицій |