Підгузки Pampers Premium Care 1 / 22 pcs
Відео 5Фото 5 | Товар застарів 129 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 2 – 5; Упаковка (шт): 22; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Premium Care 1 / 22 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pampers Premium Care 1 / 22 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 1 / 22 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 1 / 26 pcs | від 165 грн. | 19 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 1 / 72 pcs | від 700 грн. | 11 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 1 / 136 pcs | від 1 311 грн. | 4 пропозиції |