Підгузки Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Відео 2Фото 9 |
Pampers Premium Care 3 / 120 pcs |
|
Підгузники представляють серію вищого цінового сегмента Premium Care в лінійці Pampers і позиціонуються як рішення, ефективно захищає шкіру малюка. Мега-упаковка підгузників включає 120 штук, що забезпечить економію грошових коштів у перерахунку на одиницю і дасть змогу створити солідний домашній запас одноразових гігієнічних виробів. Підгузники Pampers Premium Care 3 / 120 pcs розраховані на малюків вагою 4 – 9 кг.
За інформацією виробника, до переваг цієї серії продукції відноситься еластичність боковин, загальна м'якість матеріалів, рівномірний розподіл вологи та її вбирання, відсутність неприємних запахів, універсальність (підходять і хлопчикам, і дівчаткам), стильний та яскравий дизайн. Для утримання рідкого стільця вироби доповнені спеціальною тонкою сіточкою. З інших корисних особливостей варто виділити наявність індикатора заповнення, змінює колір і завдяки якому ми знаємо батькам, що саме час змінити памперс. На пробу можна придбати упаковку на 20 виробів, крім цього зустрічається у продажу і пачка на 60 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Купити Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Усі ціни 16 →Подгузники Pampers Premium Care Midi (4-9 кг) Мега 120шт (4015400465461) | 1 654 грн. |
Підгузки PAMPERS Premium Care Midi (6-10 кг) Мега-серія 120 шт (4015400465 | 1 433 грн. |
Подгузник Pampers Premium Care Midi Размер 3 (6-10 кг), 120 шт (4015400465 | 1 625 грн. |
Підгузники Pampers Premium Care розмір 3, 6-10кг, 120 шт (4015400465461) | 1 349 грн. |
Підгузки PAMPERS Premium Care Midi (6-10 кг) Мега-серія 120 шт (4015400465 | 1 433 грн. |
5 2 2 5 |
Приємні на дотик, дуже м'які та ніжні (для порівняння підгузки Joy паперові на дотик і жорсткуваті), дуже добре і рівномірно поглинають стілець малюка, не протікають (чого не скажеш про Pampers Sleep & Play), не викликають алергії (принаймні у нас і якщо новонародженому змінювати їх кожні 3 години і використовувати присипку), мають смужку-індикатор вологи, гумочки навколо ніжок, зручні дуже хороші застібки, додатковий внутрішній шар-сіточка для кращого поглинання, дуже еластичні, із затяжками на спині.
Пробували ще Goo.N Diapers NB та Libero Touch Open 1, але Pampers для нас зручніше та доступніше за акційною ціною. Мають не дуже приємний запах (і 1, і 2, і 3 розміри), тому якщо це для когось важливо, краще вибрати інші, наприклад, Pampers Sleep & Play вже пахне дуже добре. Також якщо не міняти підгузник довше трьох годин і малюк за цей час покакав не раз, то сіточка може прилипнути до попи. Артем А.: користуюся Pampers Premium Care 3 / 60 pcs менше місяця |
купувала з самого народження дитини.користувалась 1 розміром - усередині були біленькі і гарно вбирали вологу. а вже наступні розміри 2 і 3 всередині сині і залишаються влажними -гумки-індикатор вологи -вологу вбирають дуже погано користуюся Pampers Premium Care 3 / 80 pcs тиждень рекомендую не купувати |
Модификації Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 3 / 120 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 3 / 20 pcs | від 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Premium Care 3 / 40 pcs | від 500 грн. | 14 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 3 / 60 pcs | від 685 грн. | 16 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 3 / 80 pcs | від 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 3 / 120 pcs | від 1 349 грн. | 16 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 3 / 200 pcs | від 2 099 грн. | 15 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 3 / 204 pcs | від 2 499 грн. | 1 пропозиція |
Дуже подобаються зображення звірят, завжди чекаю, коли знову з'явиться лисичка))
Тим не менш, десь із 3-го розміру, коли дитина рідше какає, можна переходити вдень і на Pampers Sleep & Play, які тонші і дешевші, але вночі, якщо дитина спить довше 4-5 годин, не витримують.
Окремо про ціну: зазвичай у недоліках відзначають ціну Pampers Premium Care, тому хочу порадити звертати увагу на акції в магазинах Eva, Prostor, Космо — там часто дуже вигідні на них пропозиції. Ми порівнювали з цінами на інші підгузки і виходило справді вигідно. Найдорожче вже з 3-го розміру, тому перейшли на день на Pampers Sleep & Play.
Порада: зараз у кожному магазині типу Eva, Prostor, Космо, Watsons можна побачити зразок кожного підгузника, тому не полінуйтеся, сходіть та подивіться, спробуйте навпомацки, як тягнуться, як пахнуть, ціну тощо.