Мікрохвильова піч Panasonic NN-GD36HMSUG сріблястий
Panasonic NN-GD36HMSUG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic NN-GD36HMSUG сріблястий
Усі ціни 6 →Микроволновка с грилем Panasonic NN-GD36HMSUG | 13 576 грн. |
Мікрохвильова піч Panasonic NN-GD36HMSUG | 9 635 грн. |
Panasonic NN-GD36HMSUG | 11 972 грн. |
Panasonic NN-GD36HMSUG | 9 870 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Panasonic NN-GD36HMSUG | 13 580 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Panasonic NN-GD36HMSUG | 13 570 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →