Мікрохвильова піч Panasonic NN-CS89LBZPE чорний
Відео 5Фото 4 |
Panasonic NN-CS89LBZPE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic NN-CS89LBZPE чорний
Усі ціни 7 →Мікрохвильова піч Panasonic NN-CS89LBZPE | 34 999 грн. |
Мікрохвильова піч Panasonic NN-CS89LBZPE | 33 571 грн. |
Микроволновая печь Panasonic NN-CS89LBZPE | 33 724 грн. |
Мікрохвильова піч Panasonic NN-CS89LBZPE | 31 999 грн. |
Мікрохвильова піч Panasonic NN-CS89LBZPE OPENBOX | 34 599 грн. |
Мікрохвильова піч Panasonic NN-CS89LBZPE OPENBOX | 31 599 грн. |
Мікрохвильова піч Panasonic NN-CS89LBZPE (NN-CS89) 31 л інверторна парова | 47 799 грн. |
18 лютого 2022, 12:15
Какой тип дверцы? #
Тут в параметрах указано, что дверца боковая. Так же указано, что есть поворотный столик. Но на видео в описании, на фото и на других сайтах дверца откидная и поворотного столика нет. Где ошибка? Эти параметры относятся к другой модели?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →