Морозильний лар Philco PCF 2602 i 254 л
Фото 11 |
Philco PCF 2602 i |
|
Зручна у використанні морозильна скриня підвищеної місткості від компанії Philco. Загальний корисний обсяг пристрою становить 254 л. Інверторний компресор робить агрегат дуже продуктивним і водночас енергоефективним. Модель здатна стабільно заморожувати по 13 кг продуктів на добу. Теплообмінник влаштований системою FrostProtection. Це означає, що агрегат зможе нормально функціонувати навіть у зимовий період у приміщенні, де температура нерідко опускається до –15 °C.
Морозильна скриня Philco PCF 2602 i має зручний кнопковий блок налаштування. Перемикач є 4-позиційним: мінімум (–14 °C), нормально (–18 °C), максимально (–22 °C), суперзаморозка (–25 °C). Якщо відбудеться відключення електромережі, агрегат зможе зберігати достатній рівень холоду протягом ще близько 36 годин. Дверцята оснащені вбудованим замком. Робоча камера підсвічується LED-лампочкою. У сховищі передбачено знімний кошик. Для зручності розморожування камера зберігання має окремий злив. Боковини корпусу забезпечені вентканалами, що покращує роботу теплообмінного контуру. Вага морозильного скриньки досягає 44 кг. Компресор шумить не гучніше 41 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Модификації Philco PCF 2602 i
Ціни на Philco PCF 2602 i |
---|---|---|---|---|
Philco PCF 1002 i 98 л | від 10 374 грн. | 4 пропозиції | ||
Philco PCF 2602 i 254 л | від 11 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Philco PCF 3162 i 308 л | від 13 549 грн. | 3 пропозиції | ||
Philco PCF 3802 i 371 л | від 25 600 грн. | 6 пропозицій |