Морозильний лар Gorenje FH 14 EAW 142 л
Gorenje FH 14 EAW |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje FH 14 EAW 142 л
Усі ціни 30 →Морозильна скриня Gorenje FH 14 EAW | 8 599 грн. |
GORENJE FH14EAW | 8 297 грн. |
Морозильна скриня Gorenje FH14EAW | 8 375 грн. |
Морозильна скриня Gorenje FH14EAW | 8 474 грн. |
Морозильна скриня Gorenje FH14EAW | 9 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje FH 14 EAW
Ціни на Gorenje FH 14 EAW |
---|---|---|---|---|
Gorenje FH 14 EAW 142 л | від 8 214 грн. | 31 пропозиція | ||
Gorenje FH 19 EAW 191 л | від 9 398 грн. | 14 пропозицій | ||
Gorenje FH 50 EAW 497 л | від 17 299 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →