Морозильний лар Philco PCF 142 F 142 л
Philco PCF 142 F 2022 рік |
|
Компактна морозильна скриня просунутого класу. Агрегат відрізняється наявністю інверторного компресора, що робить морозильну систему дуже надійною та продуктивною. Для зберігання продуктів є 142 л. Робоча камера оптимізована за рахунок кошика-вкладиша, в якому зручно розміщувати продукти, що часто використовуються. Потужностей апарату цілком достатньо для повного заморожування до 7 кг свіжих продуктів на день.
Температура охолодження камери зберігання сягає –18 °C. Морозильна скриня Philco PCF 142 F зможе економічно працювати при температурі навколишнього середовища від +10 до +43 С, що відповідає кліматичній класифікації: SN, N, ST і T. Ступінь заморозки налаштовується механічним термостатом. Блок налаштування має зовнішнє розташування. Хороша теплоізоляція корпусу дозволяє агрегату зберігати холод навіть без наявності електромережі протягом 15 годин. Пристрій не буде сильно навантажувати мережу. Річний витрата електроенергії: 228 кВт * год. Ручка кришки має вбудовану конструкцію. Такий тримач відрізняється надійністю та довговічністю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Купити Philco PCF 142 F 142 л
Усі ціни 17 →Морозильна скриня Philco PCF 142 F JOKER | 8 376 грн. |
Морозильна скриня Philco PCF 142 F JOKER PCF142FJOKER | 7 449 грн. |
PHILCO PCF142F JOKER | 7 449 грн. |
Морозильна скриня Philco pcf142fjoker | 8 321 грн. |