від 1 198 грн.тостер, 900 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: пластик, решітка для булочок, решітка для сендвічів
від 4 468 грн.скороварка, 1000 Вт, 6 л, режими: розігрів, запікання, тушкування, випічка, на пару, всього програм: 14
від 1 279 грн.фільтраційна (крапельна), кава: мелена, води 0.6 л, підігрів
від 2 305 грн.заглибний (ручний) блендер, 650 Вт, швидкості 1 шт, імпульсний режим, ніжка, вінички, ніж подрібнювача
від 4 808 грн.кухонна машина, 700 Вт, швидкостей: 2, насадки: блендер, 1.5 л
від 893 грн.для цитрусових, 25 Вт, ємність для соку: вбудована, 0.5 л, імпульсний режим
від 4 009 грн.мультипіч, вместимость корзины: до 0.8 кг, таймер, чаша: знімна, антипригарна, 1425 Вт
від 1 051 грн.тостер, 900 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: пластик, решітка для булочок
від 5 899 грн.скороварка, 980 Вт, 5 л, режими: розігрів, запікання, тушкування, випічка, на пару, всього програм: 14
від 1 957 грн.фільтраційна (крапельна), кава: мелена, води 1.2 л, підігрів
від 2 297 грн.стаціонарний блендер, 350 Вт, швидкості 2 шт, імпульсний режим, чаша 0.6 л, шейкер, млинок (для кави)
від 4 802 грн.кухонна машина, 700 Вт, швидкостей: 2, насадки: блендер, 1.5 л
від 1 418 грн.тостер, 1030 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: пластик, решітка для булочок
від 1 672 грн.фільтраційна (крапельна), кава: мелена, води 0.92 л, підігрів
від 1 790 грн.заглибний (ручний) блендер, 700 Вт, швидкості 2 шт, турборежим, ніжка, вінички, ніж подрібнювача
від 1 266 грн.тостер, 900 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: пластик, решітка для булочок, решітка для сендвічів
від 1 300 грн.фільтраційна (крапельна), кава: мелена, води 1.25 л, підігрів