Тостер Philips Daily Collection HD2582/00
Відео 16Фото 8 |
Philips Daily Collection HD2582/00 білий чорний |
|
Кришка від пилу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Daily Collection HD2582/00
Усі ціни 28 →Тостер Philips HD2582/00 | 1 499 грн. |
Тостер Philips HD2582/00 | 1 489 грн. |
Philips HD2582/00 | 1 349 грн. |
PHILIPS HD2582/00 | 1 515 грн. |
Тостер Philips HD2582/00 | 1 364 грн. |
ще 20 пропозицій
Максимально простий у використанні. У ньому є всі функції сучасного тостера. Є можливість розігрівати круасани та булочки. Ступінь підігріву тостів налаштовується індивідуально. Можна готувати як хрусткий хліб, так і сильно рум'яні тости, залежно від смакових уподобань. Не зовсім розумію навіщо в тостері функція розморожування – їй не користуюся. У ньому є піддон для збору крихт, тому його легко утримувати у чистоті. До речі, не обов'язково використовувати лише тостовий хліб. Дуже смачно підсушувати до хрусткої скоринки дріжджові солодкі булки. Головне, щоб товщина скибочок була приблизно 2-3 см. Якщо ви вже опустили хліб в нішу для нагріву і передумали робити тости, або не розрахували правильно час, і хліб почав підгоряти - є кнопку stop. Після натискання підігрів скасовується, і вони вискакують назад. Після того, як тостер охолоне, його можна закрити пластмасовою кришкою. Максимально простий у використанні, є можливість розігрівати круасани та булочки. У ньому є піддон для збору крихт, тому його легко утримувати у чистоті. Можна скасувати нагрівання тостів, якщо переборщили з температурою: натиснути кнопку stop. Після того, як тостер охолоне, його можна закрити пластмасовою кришкою. Не знайшла Юлия: користуюся Philips Daily Collection HD2582/90 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Philips Daily Collection HD2582/00
Ціни на Philips Daily Collection HD2582/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD2582/00 | від 1 266 грн. | 28 пропозицій | ||
Philips Daily Collection HD2582/90 | від 1 198 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →