CD-програвач Pioneer PD-30AE
Фото 5 |
Pioneer PD-30AE
Відтвор.:CD-Audio
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:4 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:107 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.0029 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Pioneer PD-30AE
Усі ціни 21 →Pioneer PD-30AE Black офіційна гарантія | 14 199 грн. |
Програвач Pioneer PD-30AE czarny | 14 186 грн. |
Pioneer PD-30AE czarny | 13 840 грн. |
Pioneer PD-30AE czarny | 14 186 грн. |
CD-програвач Pioneer PD-30AE Black | 14 399 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →