CD-програвач Denon DCD-600NE
Відео 7Фото 7 |
Denon DCD-600NE
Відтвор.:CD-Audio
Формати:MP3, WMA
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:32 біт
Діапазон частот:2 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:110 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.003 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Denon DCD-600NE
Усі ціни 17 →Denon DCD-600NE Black офіційна гарантія | 15 849 грн. |
CD-програвач Denon DCD-600NE Black | 14 746 грн. |
Програвач Denon DCD-600NE czarny | 15 662 грн. |
Denon DCD-600NE czarny | 15 280 грн. |
Denon DCD-600NE czarny | 15 662 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →