CD-програвач Pioneer PD-10AE
Відео 3Фото 9 |
Pioneer PD-10AE
Відтвор.:CD-Audio
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:4 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:107 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.0029 %
Всі характеристики
Купити Pioneer PD-10AE
Усі ціни 24 →Pioneer PD-10AE Black офіційна гарантія | 11 849 грн. |
Pioneer Pioneer PD-10AE Silver | 16 146 грн. |
Pioneer PD-10AE Silver | 11 990 грн. |
CD-проигрыватель Pioneer PD-10AE Black | 11 403 грн. |
Програвач Pioneer PD-10AE czarny | 11 357 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →