Мотошина Pirelli City Demon 90/100 -18 54S
Товар застарів 3 930 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: S; |
Pirelli City Demon 90/100 -18 54S 2.5 B 17 " 43 P 2.5 R 17 " 43 P 2.25 B 17 " 2.25 R 17 " 38 P 38 P 2.75 B 17 " 2.75 B 18 " 47 P 42 P 2.75 B 18 " 2.75 R 18 " 48 P 42 P 3 B 18 " 47 S 3 B 18 " 52 P 3 R 18 " 47 S 3 R 18 " 3 R 18 " 52 P 58 P 3.5 B 16 " 58 P 3.5 B 18 " 3.5 B 18 " 56 S 62 P 3.5 R 18 " 62 P 3.25 B 18 " 52 S 3.25 R 18 " 52 S 80/100 B 18 " 47 P 90/90 B 18 " 90/90 B 18 " 51 H 57 P 90/90 B 19 " 90/90 R 18 " 52 S 57 P 90/90 R 19 " 52 S 90/100 B 18 " 90/100 R 18 " 54 S 54 S 120/90 B 16 " 63 S 120/90 R 16 " 63 S 130/90 B 15 " 66 S 130/90 B 16 " 67 S 130/90 R 15 " 66 S 130/90 R 16 " 67 S 350/80 R 16 " 58 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pirelli City Demon 90/100 -18 54S
Ціни на Pirelli City Demon 90/100 -18 54S |
---|---|---|---|---|
Pirelli City Demon 2.5 -17 43P | від 1 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli City Demon 2.25 R17 38P | від 2 564 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 2.75 -18 42P | від 2 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli City Demon 2.75 R18 42P | від 2 506 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 3 -18 47S | від 2 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli City Demon 3 -18 52P | від 2 995 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 3 R18 47S | від 4 134 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 3 R18 58P | від 3 643 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 3.5 -18 62P | від 3 905 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 3.5 R18 62P | від 4 946 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 90/90 -18 57P | від 2 750 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 90/90 R18 57P | від 3 495 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 90/100 R18 54S | від 10 704 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli City Demon 120/90 -16 63S | від 5 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli City Demon 120/90 R16 63S | від 4 464 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 130/90 -15 66S | від 4 420 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 130/90 -16 67S | від 5 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli City Demon 130/90 R15 66S | від 4 736 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli City Demon 130/90 R16 67S | від 5 502 грн. | 3 пропозиції |
Схожі