Мотошина Pirelli Diablo 130/70 R16 61W
Відео 21 | Товар застарів 3 780 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: W; |
Pirelli Diablo 130/70 R16 61W 90/80 17 " 46 S 100/80 17 " 100/90 10 " 52 S 56 J 100/90 12 " 64 P 110/70 12 " 47 P 110/70 13 " 48 P 110/70 17 " 54 H 120/60 17 " 120/60 17 " 55 H 55 W 120/60 17 " 120/70 13 " 58 W 53 P 120/70 14 " 55 H 120/70 14 " 55 S 120/70 15 " 56 H 120/70 15 " 56 S 120/70 16 " 120/70 17 " 57 H 58 H 120/70 17 " 120/70 17 " 58 S 58 W 120/80 12 " 55 P 120/80 14 " 58 S 130/70 16 " 140/70 13 " 61 W 61 P 140/70 17 " 66 S 150/60 17 " 150/60 17 " 66 H 66 S 150/70 13 " 64 S 150/70 14 " 66 S 160/60 14 " 65 H 160/60 15 " 160/60 17 " 67 H 69 W 180/55 17 " 73 W 180/60 17 " 75 W 190/50 17 " 190/55 17 " 73 W 75 W 200/50 17 " 200/55 17 " 75 W 78 W 200/60 17 " 80 W 240/40 18 " 79 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Diablo 130/70 R16 61W
Ціни на Pirelli Diablo 130/70 R16 61W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Diablo 90/80 R17 46S | від 3 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 100/90 R10 56J | від 1 813 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 100/90 R12 64P | від 3 545 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/60 R17 55W | від 6 704 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/70 R13 53P | від 2 548 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/70 R14 55H | від 4 296 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/70 R14 55S | від 2 931 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/70 R15 56H | від 4 671 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/70 R15 56S | від 4 504 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/70 R17 58H | від 5 377 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/70 R17 58W | від 4 329 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli Diablo 120/80 R12 55P | від 4 523 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 120/80 R14 58S | від 3 005 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 140/70 R13 61P | від 2 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 150/60 R17 66S | від 4 893 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 150/70 R13 64S | від 3 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 150/70 R14 66S | від 3 545 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 160/60 R17 69W | від 6 476 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Diablo 180/55 R17 73W | від 6 588 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Diablo 180/60 R17 75W | від 9 307 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo 190/55 R17 75W | від 9 790 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Diablo 200/55 R17 78W | від 10 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Diablo 200/60 R17 80W | від 11 575 грн. | 1 пропозиція |