Портативна колонка Polaroid P1
Відео 8Фото 27 |
Polaroid P1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaroid P1
Усі ціни 7 →Polaroid P1 Music Player Black | 1 999 грн. |
Акустична система Polaroid P1 Music Player Blue (9082) | 1 999 грн. |
Polaroid P1 Music Player Blue | 1 999 грн. |
Polaroid P1 Music Player Yellow | 1 999 грн. |
Акустична система Polaroid P1 Music Player Black (9079) | 1 999 грн. |
Акустична система Polaroid P1 Music Player Red (9081) | 1 999 грн. |
Акустична система Polaroid P1 Music Player Yellow (9080) | 1 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →