Портативна колонка Sony SRS-XB100
Відео 2Фото 31 |
Sony SRS-XB100 |
|
Невелика Bluetooth-колонка з водозахистом за стандартом IP67 та чистим монозвучанням. Нехай потужність моделі відносно невелика (2.5 Вт), за високу якість її звучання відповідає зв'язка з фірмового динаміка і аудіочипу Sony Sound Diffusion Processor. Також у пристрої передбачили наявність вбудованого мікрофона з ехопридушенням, який буде доречним для спілкування по гучномовному зв'язку.
Sony SRS-XB100 оснащується модулем бездротового зв'язку Bluetooth v 5.3 з підтримкою функції Fast Pair для Android-девайсів. На повному заряді акумулятора обіцяється до 16 годин безперервного відтворення аудіотреків. Повертаючись до показників вологозахисту колонки, модель витримує занурення на глибину до одного метра протягом півгодини (за умови, що всі порти будуть закриті). З інших особливостей портативної акустики можна працювати в режимі стереопари за технологією TWS. Пристрій представлений на полицях магазинів у кількох кольорах. Розміри його корпусу становлять 95x76x76 мм, а вага дорівнює всього-на-всього 274 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony SRS-XB100
Усі ціни 21 →Портативна акустика Sony SRS-XB100 Orange (SRSXB100D) | 2 119 грн. |
Портативная колонка Sony SRS-XB100 Grey (SRSXB100H.CE7) | 2 109 грн. |
Портативна колонка Sony SRS-XB100 Black (SRSXB100B) | 2 080 грн. |
Беспроводная колонка Sony SRS-XB100, цвет Black | 2 399 грн. |
Sony SRS-XB100 Blue (SRSXB100L.CE7) SRSXB100L.CE7 | 2 149 грн. |