Душова перегородка Radaway Classic Walk-In 110 390110-01-01
Фото 3 | Очікується у продажу 13 800 грн. Тип: перегородка (walk-in); Двері: Розміщення: кутова; Розміри (мм): 1100x2000; Довжина кронштейна (мм): 1500; Скло: Скло: прозоре; Товщина скла (мм): 6; |
Radaway Classic Walk-In 110 390110-01-01 |
|
Максимальна ширина перегородки може становити 150 см
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Classic Walk-In 110 390110-01-01
Ціни на Radaway Classic Walk-In 110 390110-01-01 |
---|---|---|---|---|
Radaway Classic Walk-In 70 390070-01-01 | від 11 705 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Classic Walk-In 90 390090-01-01 | від 12 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Classic Walk-In 130 390130-01-01 | від 10 500 грн. | 5 пропозицій |