Душова перегородка Radaway Evo DW 95 335095-01-01
Фото 10 | 31 680 грн. Купити! Душові двері 95 см RADAWAY Evo DW 335095-01-01Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Radaway Evo DW 95 335095-01-01 |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Evo DW 95 335095-01-01
Ціни на Radaway Evo DW 95 335095-01-01 |
---|---|---|---|---|
Radaway Evo DW 75 335075-01-01 | від 29 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Evo DW 80 335080-01-01 | від 29 386 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Evo DW 85 335085-01-01 | від 30 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Evo DW 90 335090-01-01 | від 30 098 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Evo DW 95 335095-01-01 | від 31 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Evo DW 100 335100-01-01 | від 31 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Evo DW 105 335105-01-01 | від 32 280 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Evo DW 110 335110-01-01 | від 32 280 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Evo DW 120 335120-01-01 | від 33 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →