Душова перегородка Radaway Classic Walk-In 130 390130-01-01
Фото 3 |
Radaway Classic Walk-In 130 390130-01-01 |
|
Максимальна ширина перегородки може становити 150 см
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Classic Walk-In 130 390130-01-01
Усі ціни 6 →Душова кабіна RADAWAY CLASSIC WALK-IN 1300х2000 / хром / прозоре (390130-0 | 14 462 грн. |
Душевая перегородка Radaway Classic Walk In 130 см стекло прозрачное 39013 | 14 317 грн. |
Душова стінка RADAWAY Classic Walk-In 130x200 | 10 699 грн. |
душова кабіна Radaway Classic Walk In 130x200 скло прозоре, хром (390130-0 | 14 118 грн. |
Душова кабіна Classic Walk-In 1300*2000 хром/прозоре 390130-01-01 (TM Rada | 10 500 грн. |
Душова стінка Classic Walk-In 130, RADAWAY (390130-01-01) | 14 462 грн. |
Модификації Radaway Classic Walk-In 130 390130-01-01
Ціни на Radaway Classic Walk-In 130 390130-01-01 |
---|---|---|---|---|
Radaway Classic Walk-In 70 390070-01-01 | від 11 705 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Classic Walk-In 90 390090-01-01 | від 12 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Classic Walk-In 130 390130-01-01 | від 10 500 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →