Моторне мастило Ravenol SMP 5W-30 20 л (1111126-020)
Товар застарів 13 147 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN; ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; |
Ravenol SMP 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravenol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravenol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ravenol SMP 5W-30
Ціни на Ravenol SMP 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Ravenol SMP 5W-30 1 л | від 430 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravenol SMP 5W-30 4 л | від 1 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravenol SMP 5W-30 5 л | від 2 130 грн. | 2 пропозиції |