Портативна приставка Razer Edge
Відео 8Фото 14 |
Razer Edge |
|
AMOLED-дисплей із частотою 144Гц. Процесор Qualcomm Snapdragon G3x Gen 1.
У комплекті ігровий планшет Razer Edge та контролери Razer Kishi V2 Pro.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Edge
Усі ціни 15 →Razer Edge Gaming Tablet and Kishi V2 Pro Controller (RZ80-04610100-B3G1) | 13 690 грн. |
Портативна ігрова приставка Razer Edge Gaming Tablet and Kishi V2 Pro Cont | 13 929 грн. |
Razer Edge Gaming Tablet and Kishi V2 Pro Controller (RZ80-04610100-B3G1) | 14 399 грн. |
Портативна ігрова консоль Razer Edge Gaming Tablet + Kishi V2 Pro Controll | 13 959 грн. |
Портативная игровая приставка Razer Edge Gaming Tablet and Kishi V2 Pro Co | 13 572 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →