Теплоакумулятор для котла Reflex Storatherm Heat HF 1500 1500 л відсутній ТО
Товар застарів 80 808 грн. Об'єм бака (л): 1500; Тип установки: вертикальний; Макс. температура в баку (°C): 95; Макс. тиск в баку (бар): 3; Кількість теплообмінників: немає; Матеріал бака-акумулятора: вуглецева сталь; Габарити (ВхШхГ): 1180x2120; |
Reflex Storatherm Heat HF 1500 200 л 300 л відсутній ТО 1 ТО 300 л 300 л відсутній ТО відсутній ТО 500 л 1 ТО 500 л 2 ТО 500 л відсутній ТО 500 л 800 л відсутній ТО 1 ТО 800 л 2 ТО 800 л відсутній ТО 800 л 1000 л відсутній ТО 1 ТО 1000 л 1000 л 2 ТО відсутній ТО 1000 л 1500 л відсутній ТО 1 ТО 1500 л 2 ТО 1500 л відсутній ТО 1500 л 2000 л відсутній ТО 1 ТО 2000 л 2 ТО 2000 л 2000 л відсутній ТО відсутній ТО |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Reflex Storatherm Heat HF 1500
Ціни на Reflex Storatherm Heat HF 1500 |
---|---|---|---|---|
Reflex Storatherm Heat HF 300/1 300 л 1 ТО | від 67 429 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 300 300 л відсутній ТО | від 60 376 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 500/1 500 л 1 ТО | від 77 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 800/1 800 л 1 ТО | від 103 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1000/1 1000 л 1 ТО | від 111 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1000 1000 л відсутній ТО | від 81 018 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1500/1 1500 л 1 ТО | від 150 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 2000/1 2000 л 1 ТО | від 174 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 2000 2000 л відсутній ТО | від 131 460 грн. | 1 пропозиція |