Теплоакумулятор для котла Reflex Storatherm Heat HF 500 500 л відсутній ТО (8500500)
Товар застарів 52 474 грн. Об'єм бака (л): 500; Тип установки: вертикальний; Макс. температура в баку (°C): 95; Макс. тиск в баку (бар): 3; Кількість теплообмінників: немає; Матеріал бака-акумулятора: вуглецева сталь; Габарити (ВхШхГ): 777х1950; |
Reflex Storatherm Heat HF 500 200 л 300 л відсутній ТО 1 ТО 300 л відсутній ТО 300 л 500 л відсутній ТО 1 ТО 500 л 2 ТО 500 л відсутній ТО 500 л 800 л відсутній ТО 1 ТО 800 л 2 ТО 800 л відсутній ТО 800 л 1000 л відсутній ТО 1 ТО 1000 л 2 ТО 1000 л 1000 л відсутній ТО відсутній ТО 1500 л 1 ТО 1500 л 2 ТО 1500 л відсутній ТО 1500 л 2000 л відсутній ТО 1 ТО 2000 л 2 ТО 2000 л 2000 л відсутній ТО відсутній ТО |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.
Німецької компанії Reflex Winkelmann GmbH не позичати досвіду в сфері виробництва розширювальних і накопичувальних баків, пристроїв підтримання тиску, водонагрівачів та іншого обладнання для систем теплопостачання. Тому віддаючи перевагу продукції бренду, можна не сумніватися в її високій надійності.
Теплоізоляційний шар
Сталевий буферний накопичувач Reflex Storatherm Heat HF 500 володіє місткістю 500 л, що виражено прямо в імені моделі. Зовні корпус бака покрита шаром теплоізоляційного матеріалу (гнучкого поліуретану товщиною 90 мм) і додатково обклеєний білої або сріблястою плівковою облицюванням. Зі свого боку, внутрішні стінки накопичувального резервуара жодним чином не оброблені.
Акумуляція тепла
Буферна ємність акумулює надлишкову теплову енергію, у виробленні якій задіяний опалювальний котел, і віддає її в систему теплопостачання при зниженні температури носія тепла. Додатково в конструкції моделі передбачений вивід для підключення електричного ТЕНа відповідного розміру потужністю 3 кВт.
Вірна служба
Максимальний тиск в баку не повинно перевищувати 3 бар, а допустима робоча температура теплоносія — 95 °С. При дотриманні цих нехитрих обмежень накопичувальна ємність прослужить в інтересах найбільш ефективного використання систем опалення протягом тривалого періоду часу. Також дана модель випускається в версіях з одним і двома теплообмінниками.
Модификації Reflex Storatherm Heat HF 500
Ціни на Reflex Storatherm Heat HF 500 |
---|---|---|---|---|
Reflex Storatherm Heat HF 300/1 300 л 1 ТО | від 67 429 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 300 300 л відсутній ТО | від 60 376 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 500/1 500 л 1 ТО | від 77 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 800/1 800 л 1 ТО | від 103 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1000/1 1000 л 1 ТО | від 111 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1000 1000 л відсутній ТО | від 81 018 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1500/1 1500 л 1 ТО | від 150 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 2000/1 2000 л 1 ТО | від 174 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 2000 2000 л відсутній ТО | від 131 460 грн. | 1 пропозиція |