Теплоакумулятор для котла Reflex Storatherm Heat HF 300 300 л відсутній ТО
60 026 грн. Купити! Акумулююча ємність Reflex Storatherm Heat HF 300/RС 300 л 7842000Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Reflex Storatherm Heat HF 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Reflex Storatherm Heat HF 300
Ціни на Reflex Storatherm Heat HF 300 |
---|---|---|---|---|
Reflex Storatherm Heat HF 300/1 300 л 1 ТО | від 67 038 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 300 300 л відсутній ТО | від 60 026 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 500/1 500 л 1 ТО | від 77 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 800/1 800 л 1 ТО | від 103 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1000/1 1000 л 1 ТО | від 111 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1000 1000 л відсутній ТО | від 80 548 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 1500/1 1500 л 1 ТО | від 150 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 2000/1 2000 л 1 ТО | від 174 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Reflex Storatherm Heat HF 2000 2000 л відсутній ТО | від 131 460 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →