Карта пам'яті RiDATA SD Class 10 UHS-I 16 ГБ (FF959217)
Товар застарів 226 грн. Тип: SDHC; Швидкість читання даних (МБ/с): 70; Швидкість запису даних (МБ/с): 10; |
RiDATA SDHC Class 10 UHS-I 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiDATA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiDATA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RiDATA SD Class 10 UHS-I
Ціни на RiDATA SD Class 10 UHS-I |
---|---|---|---|---|
RiDATA SD Class 10 UHS-I 64 ГБ | від 419 грн. | 1 пропозиція | ||
RiDATA SD Class 10 UHS-I 128 ГБ | від 869 грн. | 1 пропозиція | ||
RiDATA SD Class 10 UHS-I 256 ГБ | від 1 183 грн. | 14 пропозицій |