Карта пам'яті Kingston microSD Canvas Select Plus 128 ГБ
Відео 5 |
Kingston microSDXC Canvas Select Plus 128Gb |
|
Карта пам'яті з урівноваженим характером, заточена під використання разом із смартфонами, фото- та відеотехнікою. Накопичувач відноситься до 10-го швидкісного класу і позначається класом відеозйомки V10, що гарантує стабільну швидкість запису даних на значення не нижче 10 МБ/с. В операціях читання інформації стрілка скоростеміра при використанні Kingston microSDXC Canvas Select Plus 128Gb може досягати 100 МБ/с.
На додачу флешка спритно оперує мобільними додатками, за що їй присвоєно відповідний клас А1. Картка зберігає працездатність у суворих умовах експлуатації — моделі температурні коливання в широких межах від -25 °С до +85 °С, рентгенівське випромінювання, занурення під воду на глибину до одного метра протягом півгодини. Американський виробник надає на продукт довісну обмежену гарантію - при виході накопичувача з ладу користувач має право звернутися до авторизованого сервісу, де флешку замінять на нову. Наявність адаптера під калібр SD у комплектації картки пам'яті залежить від магазину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston microSD Canvas Select Plus 128 ГБ
Усі ціни 67 →Карта пам'яті 128 ГБ U1 V10 microSD Kingston Canvas Select Plus SDCS2/128G | 529 грн. |
Карта пам`яті Kingston microSDXC 128GB C10 UHS-I R100MB/s + SD-адаптер (SD | 479 грн. |
KINGSTON microSDXC 128GB Class 10 UHS-I R100MB/s (SDCS2/128GBSP) | 459 грн. |
Kingston microSDXC 128GB Canvas Select Plus Class 10 UHS-I U1 V10 A1 + SD- | 389 грн. |
Kingston 128GB microSDXC C10 UHS-I R100MB/s Canvas Select Plus + SD SDCS2/ | 679 грн. |
1 0 2 1 |
Брав на 16. Призначався для реєстратора. Відпрацював пів року, при тому що виїжджав не щодня. Не раджу( Ціна Ненадійність Dima: користуюся Kingston microSDHC Canvas Select Plus 16Gb кілька місяців |
за фактом 57.9 GB. все працює ціна не помітив. користуюся Kingston microSDXC Canvas Select Plus 64Gb менше місяця |
Модификації Kingston microSD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston microSD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select Plus 32 ГБ | від 142 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 215 грн. | 53 пропозиції | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 329 грн. | 67 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 670 грн. | 66 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 1 420 грн. | 66 пропозицій |