Карта пам'яті KIOXIA Exceria microSD 64 ГБ (LMEX1L064GG2)
KIOXIA Exceria microSDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA Exceria microSD 64 ГБ
Усі ціни 33 →Kioxia microSDXC 64GB Exceria Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (LMEX1L064GG2 | 201 грн. |
Карта памяти KIOXIA 64GB microSDXC class 10 UHS-I Exceria (LMEX1L064GG2) L | 341 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 64GB UHS-I Class 10 Kioxia Exceria R100MB/s (LMEX1 | 169 грн. |
Kioxia 64 GB microSDXC Class 10 UHS-I + SD Adapter LMEX1L064GG2 | 174 грн. |
Kioxia 32 GB microSDHC High-Performance C10 UHS-I R80MB/s LMEX1L064GG2 | 249 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації KIOXIA Exceria microSD
Ціни на KIOXIA Exceria microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria microSD 16 ГБ | від 129 грн. | 4 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria microSD 32 ГБ | від 199 грн. | 2 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria microSD 64 ГБ | від 168 грн. | 33 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria microSD 128 ГБ | від 839 грн. | 2 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria microSD 256 ГБ | від 1 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →