Вантажна шина ROADKING A1060 10 R20 149L
Виберіть розмір вантажної шини
ROADKING A1060 10 R20 149L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROADKING A1060 10 R20 149L
Road King A1060 (универсальная) 10.00 R20 149/146L 18PR | 8 000 грн. |
ROADKING Вантажна шина ROADKING A1060 (універсальна) 10.00R20 149/146L | 7 964 грн. |
Вантажна шина ROADKING A1060 (універсальна) 10.00R20 149/146L | 7 957 грн. |
Road King A1060 універсальна універсальна (10R20 149/146L) 434264 | 7 800 грн. |
Шина Road King A1060 (універсальна) 10.00 R20 149/146L PR18 | 8 707 грн. |