Вантажна шина Rosava I-N142B 9 R20 136J
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava I-N142B 9 R20 136J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava I-N142B 9 R20 136J
Усі ціни 11 →Rosava ИН-142Б (універсальна) 9.00 R20 136/133J | 9 313 грн. |
Росава ИН 142БМ (9/R20 136J) | 8 370 грн. |
ROSAVA Вантажна шина ROSAVA ИН-142БМ (універсальна) 9.00R20 136/133J 12PR | 8 115 грн. |
Шини Росава ИН-142БМ (универсальный) 9 R20 136/133J 12PR | 8 105 грн. |
Росава ИН-142БМ (универсальная) 9.00 R20 136/133J PR12 | 8 741 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Rosava I-N142B 9 R20 136J
Ціни на Rosava I-N142B 9 R20 136J |
---|---|---|---|---|
Rosava I-N142B 9 R20 136J | від 8 077 грн. | 11 пропозицій | ||
Rosava I-N142B 9 R20 140K | від 7 890 грн. | 7 пропозицій | ||
Rosava I-N142B 9 R20 144K | від 7 985 грн. | 2 пропозиції |