Вантажна шина Roadlux R117 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Roadlux R117 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadlux R117 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 10 →Roadlux R117 (рулевая) 315/70 R22.5 154/151L | 9 812 грн. |
Roadlux R117 (рулевая) (315/70R22.5 154L) | 9 960 грн. |
Вантажна шина ROADLUX R117 (рульова) 315/70R22.5 154/151L | 9 812 грн. |
ROADLUX Вантажна шина ROADLUX R117 (рульова) 315/70R22.5 154/151L | 9 858 грн. |
Roadlux R117 (315/70R22.5 154L) | 9 951 грн. |
ще 5 пропозицій