Вантажна шина Roadlux R335D 215/75 R17.5 135J
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Roadlux R335D 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadlux R335D 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 8 →Roadlux R335D (ведущая) (215/75R17.5 135J) | 4 405 грн. |
Roadlux R335D (приводная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 4 500 грн. |
Roadlux R335D (215/75R17.5 135J) | 4 494 грн. |
Грузовые шины Roadlux R335D (ведущая) 215/75 R17.5 135/133J 1002456127 | 4 554 грн. |
Roadlux R335D (ведуча) 215/75 R17.5 135/133J | 4 494 грн. |
ще 3 пропозиції