Вантажна шина Roadlux R508 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Roadlux R508 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadlux R508 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 14 →Roadlux R508 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 7 549 грн. |
Roadlux R508 (ведущая) (265/70R19.5 143J) | 6 678 грн. |
Roadlux R508 (приводная) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 6 700 грн. |
Вантажна шина ROADLUX R508 265/70R19.5 143/141J | 6 752 грн. |
Грузовые шины Roadlux R508 (ведущая) 265/70 R19.5 143/141J 1001181302 | 6 927 грн. |
ще 9 пропозицій