Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W

Фото - Шини RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W
Відео 3Фото 6
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W
225/50 R17
98
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
98
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
червень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W

Летние шины RoadX RX Motion U11 225/50 R17 98W XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 382 грн.

RoadX RX Motion U11 225/50 R17 98W

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Ширина - 225;Профіль - 50;Діаметр - 17;Індекс навантаження - 98;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
6 078 грн.

Roadx RXMotion U11 (225/50R17 98W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 646 грн.

Літня шина RoadX RX Motion U11 225/50 R17 98W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 443 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W

Модификації RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W

Ціни на RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W
RoadX RXMotion U11 225/50 R17 98W від 2 382 грн.4 пропозиції
Відеоогляди