Литий диск Zorat 2747 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA67,1
від 4 934 до 6 043 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Zorat 2747 6
Характеристики
Zorat 2747 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2747 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 2747 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1 (MKP) 1002177905 | 5 088 грн. |
ZW 2747 7,5x17/5x114,3 D67,1 ET42 MK-P | 5 182 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-2747 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1) MK-P | 5 813 грн. |
ZW 2747 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1) MKP | 5 287 грн. |
Диски ZW 2747 7,5x17 5x114,3 ET42 DIA67,1 (MKP) | 4 934 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі