Електробритва Monte MT-5003G
Monte MT-5003G сірий червоний |
|
Недорога та ефективна роторна електробритва з мережевим живленням для якісного сухого гоління. Відрізняється доступною ціною, помірними габаритними розмірами та невеликою вагою. До переваг цієї моделі сміливо можна віднести надійність традиційних та багаторазово перевірених конструктивних рішень. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло економних користувачів, які віддають перевагу роторним бритвовим системам.
Бритва Monte MT-5003G обладнана блоком для бритв з рухомими підвісами трьох плаваючих роторних елементів. Вони легко зрізають щетинки за допомогою двоконтурних ножів, що самозаточуються, виконаних з високоякісної легованої сталі. Двоконтурне компонування збільшує площу робочої поверхні, що помітно позитивно позначається на швидкості гоління. Плаваюча конструкція підвісу роторних елементів дозволяє точно повторювати рельєфу обличчя з усіма його анатомічними особливостями, гарантуючи хороший контакт зі шкірою навіть на таких проблемних зонах як підборіддя, носогубна складка і шия. Практичний відкидний тример, інтегрований у корпус, є інструментом для самостійного коригування рослинності на обличчі. Бритва працює тільки з мережевим живленням (підтримується напруга від 110 до 240 В).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Купити Monte MT-5003G
Усі ціни 9 →Електробритва Monte MT-5003G | 560 грн. |
Електробритва чоловіча Monte MT-5003 G | 641 грн. |
Електробритва Monte MT-5003-Gray 3 Вт сіра | 719 грн. |
Електробритва Monte MT-5003-Gray 3 Вт сіра | 778 грн. |
Електробритва Monte 5003-MTG | 720 грн. |
Модификації Monte MT-5003G
Ціни на Monte MT-5003G |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5003G | від 560 грн. | 10 пропозицій | ||
Monte MT-5003R | від 543 грн. | 15 пропозицій |