Пилосос
Ryobi ONE+ R18PV-0 (5133003786)
Відео 7Фото 10 |
Ryobi ONE+ R18PV-0 |
|
Робота від універсального акумулятора ONE+.
В комплекті немає акумулятора і зарядного пристрою.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi ONE+ R18PV-0
Усі ціни 19 →Пилосос професійний акумуляторний Ryobi R18PV-0 будівельний, 18В (без АКБ | 5 117 грн. |
Ryobi Ryobi R18PV-0 ONE+ 18В (без АКБ и ЗУ) | 5 117 грн. |
Пилосос Ryobi R18PV-0 ONE+ 5133003786 | 5 117 грн. |
Будівельний пилосос RYOBI R18PV-0 ONE + (5133003786) | 5 117 грн. |
Будівельний пилосос RYOBI R18PV-0 ONE + (5133003786) | 5 117 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →