Пилосос
Ryobi ONE+ RSV18-0 (5133005657)
Відео 1Фото 8 |
Ryobi ONE+ RSV18-0 |
|
В комплекті немає акумулятора і зарядного пристрою.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi ONE+ RSV18-0
Усі ціни 18 →Пилосос вертикальний Ryobi РСВ18-0 акумуляторний, ONE+ (без АКБ та ЗУ) (51 | 7 999 грн. |
RYOBI РСВ18-0 акумуляторний, ONE+ (без АКБ та ЗП) (5133005657) | 7 999 грн. |
Пылесос вертикальный Ryobi рсв18-0 аккумуляторный, one+ 18в, всасывание 30 | 7 999 грн. |
Ryobi РСВ18-0 ONE+ Silver 5133005657 | 7 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →