Конвектор Saturn ST-HT0454 1.8 кВт
Saturn ST-HT0454 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST-HT0454 1.8 кВт
Усі ціни 7 →Конвектор Saturn ST-HT0454 | 1 012 грн. |
Конвектор SATURN ST-HT0454 | 799 грн. |
Конвектор SATURN ST-HT0454 | 599 грн. |
Електричний конвектор обігрівач SATURN ST-HT0454 1800 Вт термостат 750/105 | 1 391 грн. |
Обігрівач конвекційний Saturn (ST-HT0454) | 689 грн. |
Конвектор SATURN ST-HT 0454 | 989 грн. |
Нагрівач Конвекційний SATURN ST-HT0454 | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →