Конвектор Saturn ST-HT0469 2 кВт
Saturn ST-HT0469 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST-HT0469 2 кВт
Усі ціни 22 →Saturn Saturn ST-HT0469 | 1 200 грн. |
Конвектор Saturn ST-HT0469 | 1 099 грн. |
Обогреватель Saturn ST-HT0469 | 1 170 грн. |
Saturn ST-HT0469 | 1 090 грн. |
Обігрівач Saturn ST-HT0469 | 1 099 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →