Тепловентилятор Sencor SFH 7017
![]() |
Шапка
Sencor SFH 7017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SFH 7017
Обігрівач Sencor SFH 7017WHОбігрівач Sencor SFH 7017WH — це компактний та ефективний спіральний тепловентилятор Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 765 грн. |
Обігрівач Sencor SFH 7017WH — компактний портативний прилад потужністю 1200 Вт для швидкого й рівномірного обігріву невеликих... щеприміщень; оснащений спіральним нагрівальним елементом, механічним термостатом для точного регулювання температури та режимом обдування холодним повітрям для літнього використання. Легкий (1,31 кг) і компактний (22,7×26,8×13,9 см), зручний для перенесення та розміщення в кімнаті або офісі. Має захист від перегріву, автоматичне відключення при перекиданні та вбудований вимикач безпеки для підвищеної надійності експлуатації. Білий корпус пасує до більшості інтер’єрів; просте керування та базовий набір функцій роблять його доступним рішенням для щоденного обігріву. Semtech.com.uaМенше року (Луцьк) Поскаржитись | 1 762 грн. |
Спіральний обігрівач - проста конструкціяНагр Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 766 грн. | ![]() |
Обігрівач Sencor SFH 7017WH — це компактний та ефективний спіральний тепловентилятор Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 759 грн. |
Обігрівач Sencor SFH 7017WH — це компактний та ефективний спіральний тепловентилятор Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 756 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 690 грн.
керамічний, 1500 Вт, до 15 м², поворотна система, від перегріву, 30x21x16 см
від 1 722 грн.
керамічний, 1500 Вт, до 15 м², від перегріву, відключення при падінні, 24.5x22.3x16.8 см
від 1 725 грн.
керамічний, 1800 Вт, до 18 м², поворотна система, від перегріву, 23.3x17.5x12.6 см
від 1 800 грн.
керамічний, 1500 Вт, до 15 м², поворотна система, від перегріву, відключення при падінні, 27.8x21x16.4 см
від 1 538 грн.
керамічний, 1000 Вт, до 10 м², таймер вимкнення, дисплей, від перегріву, відключення при падінні, 12x21.5x11.5 см
від 1 476 грн.
настінний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², пульт ДК, дисплей, від перегріву, 22.5x57.5x15.5 см
від 1 676 грн.
2000 Вт, до 20 м², від перегріву, відключення при падінні, 23x21x14 см, 0.93 кг