Тепловентилятор Sencor SFH 8019
![]() |
Шапка
Sencor SFH 8019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SFH 8019
Усі ціни 7 →Обігрівач Sencor SFH 8019WHОбігрівач Sencor SFH 8019WH — сучасний керамічний тепловентилятор Zaua.storeЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 5 213 грн. | ![]() |
Обігрівач Sencor SFH 8019WH — компактний керамічний нагрівач потужністю 1200–2000 Вт з PTC-елементом для швидкого й рівномірн... щеого прогріву без надмірного висушування повітря; оснащений регульованим терморегуляторо Semtech.com.uaМенше року (Луцьк) Поскаржитись | 5 216 грн. |
| 6 096 грн. | Продавець: Semico |
Обігрівач Sencor SFH 8019WH — сучасний керамічний тепловентилятор Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 5 219 грн. |
Керамічний нагрівач - ефективна роботаКерамічни Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 5 220 грн. | ![]() |
Обігрівач Sencor SFH 8019WH — сучасний керамічний тепловентилятор Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 5 210 грн. | ![]() |
| 6 920 грн. | Продавець: MDShop |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 754 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, пульт ДК, керування зі смартфона, від перегріву, відключення при падінні, 49.8x17.7x13.6 см, 1.6 кг
від 5 938 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, пульт ДК, дисплей, від перегріву, відключення при падінні, 81x24x24 см, 3 кг
від 5 708 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, керування зі смартфона, від перегріву, от детей, відключення при падінні, 50x18.4x18.4 см, 2.2 кг
керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, від перегріву, відключення при падінні, 34.7x22.2x17.7 см
від 4 749 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, пульт ДК, дисплей, від перегріву, от детей, 75.6x20x20 см
від 5 999 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, програматор, пульт ДК, керування зі смартфона, дисплей, від перегріву, від замерзання, 65.5x23.5x18.5 см, 2.9 кг
від 3 694 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, керування зі смартфона, від перегріву, відключення при падінні, 46.7x17.6x17.6 см, 2.3 кг
від 2 499 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, таймер вимкнення, пульт ДК, керування зі смартфона, від перегріву, от детей, відключення при падінні, 60.8x23x23 см, 5.3 кг
від 4 316 грн.
настінний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, програматор, пульт ДК, дисплей, від перегріву, датчик відкритого вікна, 18.7x54.2x12.3 см, 2.36 кг
від 3 898 грн.
керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, пульт ДК, дисплей, від перегріву
від 4 155 грн.
колонний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², поворотна система, таймер вимкнення, програматор, керування зі смартфона, дисплей, від перегріву, відключення при падінні, 58x21.2x19.6 см, 2.4 кг
від 5 440 грн.
настінний, керамічний, 2000 Вт, до 20 м², таймер вимкнення, пульт ДК, дисплей, від перегріву, от детей, датчик відкритого вікна, 18.7x54x12.3 см, 2 кг