Тепловентилятор Havit HV-HT1225
Havit HV-HT1225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-HT1225
Усі ціни 7 →Тепловентилятор Havit HT1225 1000W Black | 1 199 грн. |
Тепловентилятор HAVIT HV-HT1225 1000W Black /27407 | 1 476 грн. |
Поворотний тепловентилятор HAVIT HV-HT1225 1000W Black | 1 495 грн. |
Обігрівач тепловентилятор дуйка HAVIT HV-HT1225 1000W Black | 1 775 грн. |
Тепловентилятор HAVIT HV-HT1225 1000W Black | 1 799 грн. |
Тепловентилятор HAVIT HV-HT1225 1000W Black | 1 808 грн. |
Тепловентилятор HAVIT HV-HT1225 1000W Black | 1 306 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →