Мультипіч Sencor SFR 3220WH
Відео 2Фото 7 |
Sencor SFR 3220WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SFR 3220WH
Мультипечь (аэрофритюрница) Sencor SFR 3220WH | 2 896 грн. |
Фритюрниця SENCOR SFR 3220WH | 4 370 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 3220WH | 2 900 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 3220WH | 2 890 грн. |
Відеоогляди