Мультипіч Sencor SFR 3130BK
Фото 12 |
Sencor SFR 3130BK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SFR 3130BK
Усі ціни 15 →Sencor Sencor SFR3130BK | 2 399 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor Sfr 3130BK | 2 462 грн. |
Фритюрниця Sencor Sfr 3130BK | 2 355 грн. |
Мультипечь Sencor sfr 3130bk (41012941) | 2 480 грн. |
Мультиварка SENCOR SFR 3130BK 41012941 | 2 270 грн. |
ще 10 пропозицій