Мультипіч Clatronic FR 3780 H
Фото 9 |
Clatronic FR 3780 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic FR 3780 H
Усі ціни 9 →Фритюрниця Clatronic Fr 3780 H | 2 831 грн. |
Аерофритюрниця CLATRONIC FR 3780 H | 2 819 грн. |
Мультипіч CLATRONIC FR 3780 H | 2 709 грн. |
Аерофритюрниця CLATRONIC FR 3780 H | 2 709 грн. |
Аерофритюрниця CLATRONIC FR 3780 H | 2 709 грн. |
ще 4 пропозиції