Мікрохвильова піч Sharp R 642WW білий
Відео 1Фото 4 |
Sharp R 642WW білий чорний |
|
Представляє середній ціновий сегмент мікрохвильовка торгової марки Sharp виконана в стриманому дизайні. Вона оснащена кнопковою панеллю управління, яка доповнена дисплеєм (тут демонструється поточний час або зворотний відлік таймера). Робочий об'єм приладу становить 20 літрів, а діаметр обертового столика — 255 мм, чого буде достатньо для розігріву або приготування їжі на одного або двох осіб.
Мікрохвильова піч Sharp R 642ww отримала 800-ватний випромінювач і кварцовий гриль. Використовувати ці види нагріву можна окремо або разом. Крім цього мікрохвильовка підтримує функції автоприготування і автоматичного розморожування. Перша підбере оптимальні робочі параметри (час і потужність) для готування популярних страв (потрібно тільки вказати їх вид і масу продуктів), а друга — для розморожування. Також слід виділити, що для гнучких ручних налаштувань запропоновано 11 рівнів потужності, опція «+1 хвилина» і «стоп». Відзначимо, що у продажу крім версії в білому кольорі (з чорною лицьовою поверхнею) зустрічається і повністю чорна модифікація R 642bkw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Купити Sharp R 642WW білий
Усі ціни 10 →Микроволновая печь Sharp R-642WW | 4 252 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp R642WW | 3 990 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp R 642WW | 3 960 грн. |
SHARP R642WW | 5 600 грн. |
Sharp R642WW | 3 890 грн. |
Модификації Sharp R 642WW
Ціни на Sharp R 642WW |
---|---|---|---|---|
Sharp R 642WW білий | від 3 595 грн. | 10 пропозицій | ||
Sharp R 642BKW чорний | від 4 241 грн. | 12 пропозицій |