Мікрохвильова піч Toshiba MW-MG20P WH білий
Фото 10 |
Toshiba MW-MG20P WH 2020 рік білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MW-MG20P WH білий
Усі ціни 6 →Мікрохвильова піч Toshiba MW-MG-20P(WH) | 3 143 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Toshiba MW-MG-20P(WH) | 3 072 грн. |
Микроволновая печь Toshiba MW-MG-20P(WH) | 3 236 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Toshiba MW-MG-20P(WH) | 3 062 грн. |
Микроволновка с грилем Toshiba MW-MG-20P(WH) | 3 068 грн. |
Микроволновка с грилем Toshiba MW-MG-20P(WH) | 3 062 грн. |
Після робити утворюється пара, яка з часом конденсується і мікрохвильовка мокра, потрібно витирати після шкірного використання. Ціна Робота пристрою користуюся Toshiba MW-MG20P BK кілька місяців
Доброго дня, що скажете про хвильовку, щось змінилось? |
Додати відгук
Модификації Toshiba MW-MG20P WH
Ціни на Toshiba MW-MG20P WH |
---|---|---|---|---|
Toshiba MW-MG20P WH білий | від 3 062 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba MW-MG20P BK чорний | від 3 253 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →